×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
نایب رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران در دیدار با مدیر کل جدید سازمان امور مالیاتی خراسان رضوی: سود را دلالان می کنند ، مالیات را تولید کنندگان می پردازند

هیات مدیره خانه صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی با مدیر کل جدید سازمان امور مالیاتی استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی در این دیدار ابتدا حسن حسینی ریاست خانه صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی در سخنانی با اشاره به این که ۹۵ درصد از بخش تولید استان با سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است گفت : با عنایت به این موضوع ،مدیران استان به منظور رونق تولید باید تفکر حمایت از بخش خصوصی داشته باشند.

وی با تاکید بر مالیات ستانی عادلانه از فعالان اقتصادی اظهارداشت :توقع معجزه نداریم، اما همکاری با تولید کنندگان را به منظور رفع مشکلات مالیاتی ضروری می دانیم.

حسینی با تاکید بر جلب رضایت تولید کنندگان در اخذ مالیات تصریح کرد : با وجود همه تلاشها بر این باوریم ،عدالت در مالیات ستانی رعایت نمی شود.

وی با اشاره به ثروت باد اورده ، نجومی و رانتی این روزهای دلالان در معاملات گفت: این افراد که فعالیت ناسالم دارند ،حتی یک ریال مالیات پرداخت نمی کنند و فشار این موضوع به تولید کنندگان وارد می شود.

وی در ادامه خواستار ارتباط موثر سازمان امور مالیاتی استان با خانه صنعت ،معدن و تجارت به منظور گره گشایی از مشکلات تولید کنندگان شد و گفت :در شرایط کرونایی سازمان امور مالیاتی با تعامل بیشتر و متناسب با شرایط مالیات اخذ نمایند.

در این دیدار مدبر نیا رئیس سازمان امور مالیاتی خراسان رضوی هم با بیان این که فقط نباید افراد شناسنامه دار مالیات بپردازند اظهارداشت : خیلی از بخش های واسطه ای در مشهد و استان با وجود سودهای نجومی فرار مالیاتی دارند .

وی ادامه داد :برقراری عدالت مالیاتی و مبارزه با فرار مالیاتی دو رویکرد مهم این سازمان است که برای ان اخیرا برنامه ریزی خوبی شده است .

وی با تاکید بر حمایت همه جانبه از کار افرینان اظهارداشت :به دنبال کسب مالیات از افرادی هستم که زیر پله ای و واسطه ای فعالیت می کنند و با وجود سودهای هنگفت ریالی مالیاتی نمی پردازند .

وی ضمن اعلام امادگی برای همکاری با خانه صنعت ،معدن و تجارت در جهت رفع مشکلات تولید کنندگان اضافه کرد: درب اتاق مدیران سازمان امور مالیاتی بر روی تولید کنندگان شریف استان همیشه باز است و اماده رفع مشکلات موجود هستیم .
در این جلسه اعضای هیات مدیره و دبیر کل خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی نقطه نظرات خود را خصوص مسائل مالیاتی تولید کنندگان بیان کردند .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false