×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
رئیس خانه صنت، معدن و تجارت ایران: صنعتگران از بهره مرکب رنج می‌برند

رئیس خانه صنعت و معدن ایران گفت: اصفهان یک استان صنعتی است، نیازی به نگاه ویژه نداریم اما باید دست وزیر در این استان بازتر شود؛ صنعتگران از بهره مرکب رنج می‌برند و وزارت صنعت و معدن باید از آن‌ها در این موضوع دفاع کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عبدالوهاب سهل‌آبادی پیش از ظهر امروز در آیین تجلیل از واحدهای نمونه صنعت و معدن استان اصفهان اظهار کرد: با توجه به نقش اصفهان در صنعت به نظر می‌رسد وزارت صنعت و معدن را باید به اصفهان منتقل کنند، خورده شیشه‌هایی در دولت نسبت استان اصفهان وجود دارد و به این استان کم‌لطفی می‌شود.

رئیس خانه صنعت و معدن ایران ادامه داد: صنعت در استان اصفهان روز به رخ کشیدن توانایی خود به کشور است تا نشان دهیم که اگر ۹ هزار واحد تولیدی در این استان فعال هستند با چه مشکلات و موفقیت‌هایی به این جایگاه رسیده‌اند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری به صنعت نگاه ویژه‌ای دارند و اگر ما در جنگ هستیم لازم است آرایش نظامی بگیریم، البته در این راستا مسؤولیت تنها با وزارت صمت نیست، باید به این نتیجه برسیم که اگر به کارآفرین به عنوان یک فرمانده و به کارگران به عنوان سربازان این جبهه نگاه می‌کنیم باید توجه لازم را نیز به جبهه جنگ داشته باشیم.

سهل‌آبادی افزود: پیشنهاد می‌کنم قرارگاه رونق تولید به بخش خصوصی تفویض شود، سال‌هاست این ستاد در استان اصفهان تشکیل شده و رئیس دادگستری و دادستان‌ها همکاری لازم را داشته‌اند.

رئیس خانه صنعت و معدن اصفهان عنوان کرد: به تشکل‌ها نمی‌توان با حرف کمک کرد، اگر ایرادی در تشکل‌ها مشاهده می‌کنید آن را بیان کنید تا آن‌ها بتوانند خودشان را به نظرات دولت و رهبری نزدیک کنند.

وی تأکید کرد: اصفهان یک استان صنعتی است، نیازی به نگاه ویژه نداریم اما باید دست وزیر در این استان بازتر شود؛ صنعتگران از بهره مرکب رنج می‌برند و وزارت صنعت و معدن باید از آن‌ها در این موضوع دفاع کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false