×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خدمات بیمه ای

خدمات بیمه ای شرکت بیمه آسیا:

به منظور هماهنگی و اقدام برای تجمیع و تمرکز کلیه امور بیمه ای خانه صمت ایران و واحدهای زیر مجموعه، اعضاء و کارکنان معرفی شده توسط ایشان، در زمینه کلیه رشته های بیمه ای اموال ، اشخاص و مسئولیت رایج در کشور ، جهت برخوداری از نرخ ، شرایط و خدمات بیمه ای مناسب ، تفاهم نامه ای فی مابین خانه صمت ایران و شرکت سهامی بیمه آسیا منعقد گردیده است.

شرکت بیمه آسیا خدمات ویژه ای برای اعضای خانه های صمت سراسر کشور جهت استفاده از خدمات بیمه ای شامل : حوادث ، مسئولیت ، اتومبیل ، تکمیل درمان ، عمر و سرمایه گذاری و … را با تخفیف مناسب و رقابتی فراهم نموده است .

برابر این تفاهم نامه مقرر گردیده است:

  • طرفین نسبت به انعقاد قرارداد فرعی و یا بیمه نامه مربوط به هر رشته ، در چارچوب مفاد این تفاهم نامه اقدام نمایند.
  • در چارچوب ضوابط مقرر در مقدمه تفاهم نامه و ذیل نظارت بیمه مرکزی ج.ا.ایران نسبت به صدور انواع بیمه نامه مورد در خواست خانه با رعات قیمت و شرایط فنی و رقابتی موجود در صنعت بیمه اقدام شود.
  • به منظور سهولت در اجرای موضوع این تفاهم نامه و با توجه به نوع ، تعداد، گستردگی و پراکندگی قراردادها و بیمه نامه های معرفی شده، می توان در قالب پروژه خاص ، نسبت به تعیین  معرفی مدیره پروژه به طرف اول اقدام نمود.
  • با هماهنگی طرفین اقدامات لازم در زمینه تشخیص نیاز بیمه ای ، با جمع آوری اطلاعات مربوط به هریک از ریسک های بیمه ای مترتب انجام خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false