×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
علی صدری از ریاست هیت مدیره خانه صنعت معدن وتجارت جوانان ایران کناره گیری کرد

علی صدری از ریاست هیت مدیره خانه صنعت معدن وتجارت جوانان ایران کناره گیری کرد متن نامه وی بدین شرح هست :
بنام خدا
(( اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال ))
اعضای محترم خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران
سلام علیکم
در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بی شک مسئولیت ها امانتی الهی و فرصتی بی بدیل است برای خدمت به بندگان خدا که در پرتو توجهات الهی و حضرت ولی عصر ( عج) و ارشادات حکیمانه مقام معظم رهبری و بهره گیری از یاری همه مسئولان و دلسوزان نظام بتوان گامهای اساسی و موثری در جهت انجام وظایف و مسئولیت ها و رشد و تعالی مادی و معنوی کشور برداشت. امروز که نزدیک به چهاردهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد و قطعا” پس از کسب تجربیاتی تلخ و شیرین همچون دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی و حرکت بر مدار توسعه اقتصادی و سیاسی و فرهنگی، شاهد حضور دولت دوازدهم با محوریت تدبیر و اعتدال در حکومتداری و تعامل سازنده با جهان هستیم.
آنچه امروزه در حوزه کسب و کار و اقتصاد و توسعه پایدار حائز اهمیت شناخته می شود، محوریت کرامت انسانی و نوع نگاه تصمیم گیران و تصمیم سازان به چگونگی تحقق این مهم است و ما در خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان همواره تلاش کرده ایم که موضوع تربیت نسل جدید مدیران و متخصصان جوان ایرانی با همین دیدگاه به ثمر برسد تا انشاالله افقی روشن در فراروی کشور عزیزمان ترسیم شود.
اینجانب پس از پانزده سال پیگیری مجدانه از بدو تاسیس این تشکل که منتخب جامعه فعالان جوان صنعت و معدن کشور بوده است، با اعتقاد به اینکه در کار تشکلی، گردش مدیران و نخبگان امری لازم و اصلی بدیهی برای ماندگاری و کارآمدی تشکل هاست، شایسته دانستم که پیش از موعد و در این مقطع زمانی، فرصت خدمت را به دوستان و همراهان جوانتر و چابک تر سپرده و شاهد بلوغ و رشد و توفیقات بیش از پیش این تشکل فراگیر باشم.از این رو با اتکا به الطاف ایزدمنان و کسب اجازه از محضر شما عزیزان، ازعضویت در هیأت مدیره مرخص میشوم و امیدوارم تا پایان مانده دوره هیأت مدیره فعلی که یک سال بیش از ان باقی نمانده، فردی شایسته به انتخاب هیت مدیره محترم سکان دار این جمع فرهیخته باشد.
برای همه شما عزیزان ارزوی توفیق وسربلندی دارم و از خداوند منان میخواهم که توفیق عطا فرماید بتوانم به عنوان عضو هیت امنای این تشکل، درکنار دیگر اعضاء خدمتگذار لایقی باشم.
از کلیه بزرگان و عزیزانی که در طول سالیان اخیر همراه و یاریگر اینجانب و خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران بوده اند بسیار سپاسگزارم.
حسبنا الله و نعم الوکیل

سید علی صدری

هشتم شهریورماه ۱۳۹۶هجری شمسی

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false